|
ul. ks. Piotra Skargi 10, Grójec |
Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu sp. z o.o. realizuje przedsięwzięcie
„Rozwój kardiologii w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu sp. z o.o.”
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja D1.1.1
„Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej
i innych podmiotów leczniczych”.
Celem przedsięwzięcia jest rozwój zaplecza do sprawowania opieki kardiologicznej oraz poprawa dostępności i jakości świadczeń dla pacjentów.
W ramach projektu planowany jest zakup urządzeń i wyrobów medycznych
niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej.
Okres realizacji przedsięwzięcia: 01.01.2026 – 30.06.2026.
Wartość kwalifikowalna przedsięwzięcia: 1 498 361,11 zł.
Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków
Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

© 2026 IG-tech