ul. ks. Piotra Skargi 10, Grójec
 Ratownictwo Medyczne - 999
 Izba Przyjęć - 48 664 92 00
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna - 48 664 93 60
 Centrala - 48 664 91 00

Zwracam się do Dyrektora SP ZOZ w Grójcu o szczególne docenienie personelu medycznego, rehabilitacyjnego i pomocniczego, Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Poudarowej.

Jestem pacjentką tego oddziału z wieloma schorzeniami (cukrzyca, nadciśnienie, zawał serca, operacja kręgosłupa, nowotwór złośliwy pęcherza i udar). Bywałam na różnych oddziałach szpitalnych, lecz taką życzliwością, dobrocią i fachową opieką spotkałam się po raz pierwszy. Zacznę od Ordynatora Krzysztofa Kołątaja, który leczy i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Mimo starannego, długiego obchodu, nie odmawia pacjentom rozmowy, porady w ciągu dnia.

Po moich doświadczeniach, związanych z pobytami w innych oddziałach z powodu wielu schorzeń, Ordynator Krzysztof Kołątaj jest to Doktor Judym, który z Oddziałową Apolonią Domańską stworzyli wspaniale wyposażony Oddział o standardzie Kliniki, wszystko jest bardzo nowoczesne, łóżka, szafeczki itp. Pani Oddziałowa dba o każdego pacjenta. Można się do niej zwrócić nie tylko w sprawach dotyczących leczenia, jak również podaje pomocną dłoń w innych sytuacjach. Atmosfera jest przemiła, nie każdy pacjent ma taką w domu. Razem z pielęgniarkom Oddziałową atmosferę taką stworzyły przemiłe pielęgniarki i salowe, które są zawsze uśmiechnięte, mimo to że każda z tych osób ma swoje problemy, a jednak tak dużo nam pomagają. Następnym personelem medycznym są rehabilitantki i rehabilitanci, którzy przywracają nam sprawność psychoruchową.

Ja leżę na Sali pięcioosobowej z innymi pacjentkami, rozmawiam z innymi pacjentami z innych sal, którzy mają takie samo zdanie.

Naszą salę rehabilituje Pani Magister Magdalena Mokosa, która dla nas chorych wkłada dużo wysiłku, cierpliwości i serca. Wszyscy rehabilitanci są to dobrzy fachowcy i ludzie o głębokim sercu.

Jeszcze raz proszę Pana Dyrektora o szczególne docenienie całego personelu, ponieważ ja mam doskonałe rozeznanie i cieszę się, że jestem w tym oddziale. Po raz pierwszy czuję się w tym oddziale jako pacjentka, a nie dodatek do szpitala, za który zapłaci NFZ.

Bardzo wdzięczna pacjentka, która jeszcze przebywa w tym oddziale. Życzyłabym sobie żeby inne oddziały czerpały wzorce z Oddziału Rehabilitacji pod Dyrekcją: Pana Ordynatora Krzysztofa Kołątaja i Pani Oddziałowej Apolonii Domańskiej

                                                                                                          Z poważaniem Pani Iza