ul. ks. Piotra Skargi 10, Grójec
 Ratownictwo Medyczne - 999
 Izba Przyjęć - 48 664 92 00
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna - 48 664 93 60
 Centrala - 48 664 91 00

Mój mąż Błażej przebywa na Oddziale Rehabilitacji od dnia 03-09-2010 i nadal. Jest po udarze niedokrwiennym mózgu, bardzo rozległy udar, więc jest w bardzo złym stanie.

Ordynator Oddziału Rehabilitacyjnego P. Krzysztof Kołątaj wyjaśnił mi bardzo szczegółowo stan choroby i obecny stan zdrowia mojego męża, byłam bardzo zaskoczona, że człowiek na tak poważnym stanowisku może znaleźć tyle czasu żeby uświadomić mnie o stanie zdrowia mojego męża, powiedział również, że w każdej wolnej chwili może wszystkie moje wątpliwości mi wyjaśnić, z czego jestem bardzo zadowolona.

Personel oddziału rehabilitacji jest bardzo oddany swojej pracy, na myśli mam Oddziałową Panią Domańską, jest to osoba szczególnie oddana swojej pracy, jej kontakt z chorymi jest bardzo szczególny, jest opiekuńcza i stara siej żeby pacjenci czuli się w jej obecności bardzo dobrze. Pielęgniarki z tego oddziału są opiekuńcze   i bardzo pomocne, miłe i uśmiechnięte, służą zawsze radą i pomocą. Salowe dbają bardzo o czystość i porządek nie tylko na salach, ale także i w innych pomieszczeniach, które pachną świeżością, czystością.

Na szczególną uwagę zasługują rehabilitanci, jest to grupa pracowników, którzy potrafią z tak chorymi ludźmi nawiązać kontakt i zmobilizować ich do ćwiczeń, jestem godna podziwu, że tak są świetnie przygotowani do swojej pracy.

Podsumowując, personel oddziału rehabilitacji jest to zgrany zespół ludzi, który zasługuje na szczególne uznanie i pochwałę ze strony pacjentów i ich rodzin.

Dziękuję serdecznie za opiekę i leczenie mojego męża w moim i jego imieniu.

                                                                                                                              Z poważaniem Leokadia z Warki